• Yerinde Yemek Üretimi Hizmeti:

 • Kendi mutfağı olan kurum ve işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Gülaş Yemek & Catering’ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar.

  Gülaş Yemek & Catering'in kalite ve proje yöneticileri, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Gülaş Yemek & Catering'in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır. Bu kapsamdaki tüm prosesler sürdürebilir gıda güvenliğinin sağlanması için periyodik olarak denetlenmektedir.

  Kaliteli ve girdi kontrolü yapılan hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetimizin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır.


 • Taşımalı Yemek Hizmeti:

 • Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan mönüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak, hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.

  Yemeklerimizin standartları, profesyonel kadromuz tarafından, yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar kontrol edilmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize sürdürülebilir gıda güvenliği sağlanmakta ve lezzetli yemeklerimiz termobox sistemi sayesinde; ısı kaybetmeden, dış etkenlerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda sevk edilmektedir.
 • Düğün Yemekleri Organizasyonu:


 • Düğün yemeğiniz kusursuz olsun istiyorsanız düğün için catering hizmetleri veren Gülaş Yemek & Catering ile tanışmalısınız. İsteğe göre uyarlanan çeşitli yemek menüleri ve sınırsız ikram seçenekleri ile en mutlu gününüze ortak olmak için sizi bekliyoruz.

  Sorunsuz bir düğün, nişan yemeği için uzman personelimizden görüş alabilir, bölgesel özelliklere veya ihtiyacınıza göre yemek menünüzü belirler, sunum detaylarını planlarız.
  Siz evlenmeye karar verin, gerisini Gülaş Yemek & Catering'e bırakın.
 • Cenaze Yemekleri Organizasyonu: • Gülaş Yemek & Catering olarak sadece mutlu günlerinizde değil, zor ve acılı günlerinizde de sizlere verdiğimiz yemek hizmeti ile daima yanınızdayız.

  İster Pilav, Kavurma, salata ister Kıymalı, Kuşbaşılı vs. Paket Pide şeklinde seçmeli menu listemizden istediğiniz Cenaze yemeğini, istediğiniz saat ve yerde sıcak bir şekilde hazır edelim.
  İsterseniz, servis elemanlarımız ile yemeğin dağıtımını hijyenik ve hızlı bir şekilde yapalım.
 • Her türlü özel gün ve toplantı yemek organizasyonları:

 • Davetleriniz, toplantılarınız, özel günleriniz, sünnet, nişan, mevlid ve Doğum günü gibi benzeri günlerinizde özel menülerimizi, tüm ekipmanlarımız, tecrübeli aşçılarımız ve servis elemanlarımızla sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktayız.

  İş yemeklerinizin gerek organize edilmesi gerekse yemek menülerinizin hazırlanması konularında sunmuş olduğumuz hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.