Hakkımızda:
1985 Yılında, Et ve Et ürünleri satışı ile yiyecek sektörüne giren firmamız, yiyecek içecek sektöründeki gelişmeleri, arz ve talep dengesini takip ederek, bölgedeki "Hazır Yemek" ihtiyacını tespit etmiş ve 2008 yılında Catering (Toplu Yemek) hizmetlerini de bünyesine katarak müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır.

Hali hazırda Firmamız; "Kardeşler Ziyafet Sofrası" ismi ile Restaurant hizmeti verirken, diğer yandan da "Gülaş Yemek & Catering" markası ile Fabrika, Okul, Hastane gibi kurumsal firmalara toplu yemek hizmeti, Düğün, Cenaze ve Özel günlerde ise Toplu Yemek Organizasyonu hizmeti vermektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Gülaş Yemek ve Catering'i hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline getirmiştir.

Modern ve çağdaş Türk mutfağının eşsiz ve leziz yemekleriyle, sahip olduğu tecrübeli ve donanımlı personeliyle, kusursuz sunum ve hizmetiyle Gülaş Yemek ve Catering kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olmuştur.

Vizyonumuz:
Uyguladığımız kalite politikası ve üstlendiğimiz misyonla bilinen, güven duyulan ve vazgeçilmez lezzet sunumu ile daha geniş kitlelere hitap edip sektöre yön veren lider firma olmak.

Misyonumuz:
Hedefimiz; ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve hizmet kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Gülaş Yemek & Catering, üstlendiği hizmetin her aşamasında kaliteyi standart haline getiren, takip, kontrol, denetim, ilgi ve bilgi prensipleriyle başarıyı kontrol eden, müşteri memnuniyetini ilke edinen, aranılan, tavsiye edilen firma olmak en büyük gururumuzdur.